پردیس شماره 2- اخبار و اطلاعیه ها
مدارک لازم برای ثبت نام و ضوابط آموزشی ویژه دانشجویان ورودی 96 پردیس دانشگاهی

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱۱ | 
بسمه تعالی
قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت پردیس دانشگاهی کارشناسی ارشد سال1396 دانشگاه علم و صنعت ایران

 
     ضمن عرض تبریک بمناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه به اطلاع میرساند ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ‏ارشد پردیس دانشگاهی سال 1396  روز سه شنبه 16 آبان ماه در آمفی تئاتر شهید بهرامی (مطابق جدول زمانبندی اعلام شده) از ساعت 8:30 الی 12 و 14الی 16 انجام می گیرد.
 
 
مدارک لازم جهت ثبت نام:
 1. اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد به همراه ریزنمرات   (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی  و پیام نور دو برگ فتوکپی ارائه دهند)
 2. پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید اصل و یک برک فتوکپی مدرک کاردانی خود را ارائه دهند.
 3. پذیرفته شدگانی که موفق به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمی باشند لازم است اصل و یک برگ فتوکپی گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسیبا محتوای فرمی که در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا سایت اینترنتی تحصیلات تکمیلی دانشگاه http://pga.iust.ac.ir درج شده است را ارائه نمایند.
 4. اصل شناسنامه و یک برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن
 5. اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو)
 6. شش قطعه عکس تمام رخ 4 *3 تهیه شده سال جاری
 7. مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن
 8. حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان
 9. پذیرفته شدگانی که با استفاده از سهمیه رتبه اولی و سهمیه شاهد و ایثارگران پذیرفته شده اند برحسب مورد معرفی نامه رسمی ارائه نمایند.
 10. پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی می باشند جهت اخذ نامه ترخیصی همراه با مدارک کامل ثبت نامی فقط در زمانهای فوق الذکر مراجعه نمایند.
 11. پذیرفته شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا معافیت می باشند ملزم هستند فرم معافیت تحصیلی را از کارشناسان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل گرفته و جهت انجام مراحل درخواست معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند و سپس فرم صادره را به کارشناسان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل دهند. (برای اخذ معافیت تحصیلی از دفتر پلیس + 10 کارت ملی و مدرک کارشناسی و یا گواهی معدل مبنی بر اتمام تحصیل تا 31/6/96 نیاز است لذا لازم است قبل از تحویل مدارک به مسئول ثبت نام، کپی از مدارک تحصیلی خود داشته باشید.)
 12. پذیرفته شدگان پردیس دانشگاهی قبل از مراجعه برای ثبت نام باید وجه شهریه تحصیلی خود را به شماره حساب   2177579011009    بانک ملی شعبه مینو به نام درآمدهای اختصاصی پردیس شماره 2 دانشگاه علم و صنعت ایران واریز نمایند و اصل فیش واریزی را به هنگام ثبت نام ارائه نمایند؛ در غیر این صورت، ثبت‌نام آنان انجام نخواهد گرفت. شهریه علی الحساب کلیه رشته‌ها  مبلغ    65.700.000  ( شصت و پنج میلیون و هفتصد هزار ریال) به ازای شهریه ثابت و 9 واحد شهریه متغییر دروس نظری می‌باشد
 13. تکمیل فرمهای مشخصات، تعهد نامه و تقویم آموزشی.
 14. جهت جلوگیری از اتلاف وقت، داوطلبان می بایست فرمهای فوق را پرینت گرفته و تکمیل نموده و در روز ثبت نام همراه با سایر مدارک به مسئولین ذیربط تحویل دهند.
 15. انتخاب واحد درسی از تاریخ 96/11/14 لغایت 96/11/18  (بصورت اینترنتی) از طریق سایت آموزشی   http://golestan.iust.ac.ir انجام می شود.
 16. شروع کلاسها در نیمسال دوم 96-95 و از 21 بهمن ماه سالجاری میباشد.

معاونت آموزشی پردیس دانشگاهی
نشانی مطلب در وبگاه پردیس شماره 2:
http://idea.iust.ac.ir/find-90.12635.50539.fa.html
برگشت به اصل مطلب