پردیس شماره 2- اخبار و اطلاعیه ها
برنامه زمانبندی ثبت نام دکتری پردیس دانشگاهی سال 1396

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۵ | 

اطلاعیه
قابل توجه پذیرفته شدگان دکتری سال 1396 پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران
  ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال 1396 در روز چهارشنبه مورخ 96/6/8  از ساعت 8:30 تا 11:45 و از ساعت 14تا 16:30 به آدرس تهران میدان رسالت خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران دانشگاه علم و صنعت ایران طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین طبقه همکف دفتر آموزش پردیس دانشگاهی انجام می گیرد.
 

    مدارک لازم جهت ثبت نام:

  1. اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد. (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دو برگ فتوکپی مدرک ارائه کنند)
    تبصره: پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشند باید اصل و فتوکپی مدرک کاردانی خود را نیز ارائه کنند.

 2- اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی ارشد قید شده باشد. دانشجویان سال آخر گواهی معدل و تاریخ فارغ‌التحصیلی ارائه نمایند. (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دو برگ فتوکپی مدرک ارائه کنند)
  3- اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن.
  4- اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو).
  5- شش قطعه عکس تمام رخ 4 *3 تهیه شده سال جاری.
  6- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن.
  7- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان.
  8- پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی می‌باشند، جهت اخذ نامه ترخیص از خدمت همراه با مدارک کامل ثبت ‌نامی فقط در زمان های فوق‌الذکر مراجعه نمایند.
9- پذیرفته شدگان جهت دریافت معافیت تحصیلی از پلیس + 10 یک نسخه کپی اضافه از مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد خود همراه داشته باشند.
   10- پذیرفته شدگان پردیس دانشگاهی قبل از مراجعه برای ثبت نام باید وجه شهریه تحصیلی خود را به شماره حساب  2177579011009  بانک ملی شعبه مینو به نام درآمدهای اختصاصی پردیس شماره 2 دانشگاه علم و صنعت ایران واریز نمایند و اصل فیش واریزی را به هنگام ثبت نام ارائه نمایند؛ در غیر این صورت، ثبت‌نام آنان انجام نخواهد گرفت. شهریه علی الحساب کلیه رشته‌ها 91.000.000 ریال (نود و یک میلیون ریال)  به ازای شهریه ثابت و 6 واحد شهریه متغییر دروس نظری می‌باشد.
  11- جهت جلوگیری از اتلاف وقت، داوطلبان باید فرم‌های پیوست (فرم مشخصات،  فرم تعهد نامه و فرم تقویم آموزشی) را پرینت گرفته و تکمیل نمایند و در روز ثبت‌نام همراه با سایر مدارک (به ویژه فرم گواهی معدل و گواهی اتمام فارغ‌التحصیلی حداکثر تا تاریخ 31/6/1396) به مسؤلین ذیربط تحویل دهند.
فرمها:
فرم معدل دکتری
فرم مشخصات
فرم تقویم آموزشی
فرم تعهد


 
 بدیهی است حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه از داوطلبانی که دارای مدارک کامل نباشند، ثبت‌نام به عمل نخواهد آورد.
                                                         تحصیلات تکمیلی دانشگاه

نشانی مطلب در وبگاه پردیس شماره 2:
http://rds.iust.ac.ir/find-90.12635.49783.fa.html
برگشت به اصل مطلب